אינטרטאון - מערכות gis‏ וסקרים גאוגרפיים לרשות המקומית
על החברה

איך עושים GIS טוב?

באינטרטאון מאמינים כי המפתח להצלחה טמון בשימת הלב בכל פרוייקט אותו אנו מבצעים. בעזרת היעדים שהצבנו לנו למטרה, אנו יוצרים מערכות GIS מיטביות אשר מסייעות לארגון באופן אופטימאלי.

בשלב הראשון, החברה מספקת פתרון מרחבי נקודתי ומערכת G.I.S בסיסית תוך שימור העקרונות הבאים:

עדכני - מערכת GIS טובה מוכרחה להיות בעלת מידע עדכני ביותר. אם בעל עניין יכול לגשת למידע רלוונטי יותר במערכת אחרת, הוא לא ישתמש במערכת ה-GIS. לכן אנו מקפידים על יצירת ממשק המתעדכן ישירות ממערכות הארגון וניתן לעדכון באופן פשוט ויעיל.

זמין - על המערכת להיות זמינה לכלל בעלי העניין מכל מקום. מערכת המשרתת את כלל הארגון צריכה להיות זמינה ממשרדי הארגון ומחוצה לו במגוון אמצעים (מחשב, טאבלט, סמארטפון).

יעיל - על מערכת GIS טובה להכיל את כלל המידע הרלוונטי עבור נקודה גיאוגרפית. כלומר, על מנת להיות כלי יעיל לארגון, כל מידע שניתן לתת אודות נקודה כלשהי במרחב צריך להיות מקושר למערכת ה-GIS. לדוגמא, תיקי בניין, היתרים, וכל מידע אחר אשר יחסוך לבעל עניין זמן.

גמיש - על המערכת להתאים את עצמה לארגון ולא הפוך. לכל ארגון מערכות שונות, תהליכי עבודה ועובדים שונים. על המערכת להתאים את עצמה לכל הגורמים לעיל.

רב-שימושי- על המערכת לשרת את כלל בעלי העניין בארגון, החל מהמנכ"ל ועד לעובד זוטר. בנוסף, על המערכת לאפשר שימושים מגוונים, החל מפעולות פשוטות עד ניתוחים מורכבים.

ידידותי - מכיוון שהמערכת צריכה לבוא לידי שימוש בכלל הארגון (ואפילו לבעלי עניין מחוצה לו), עליה להיות פשוטה לתפעול ומזמינה. גורמים שמשפיעים כאן הם עיצוב, ממשק נוח נקי וברור.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאינטרטאון
Powered by Selectedסלקטד שיווק אינטרנטי