אינטרטאון - מערכות gis‏ וסקרים גאוגרפיים לרשות המקומית
על החברה

על החברה

חברת אינטרטאון הינה חברת טכנולוגייה המפתחת ומתחזקת מערכות מידע גיאוגרפיות ייעודיות לניהול מידע מרחבי.

המערכות מאפשרות להציג, לתשאל ולנתח כל מידע שנוצר ונצבר במחלקות השונות של הארגון.  בעידן של מידע, הופכת המערכת לכלי תכנוני וניהולי בעל חשיבות מכרעת.

בימינו, ה - GIS הפך לכלי שימושי ויעיל לציבור הרחב ולא רק למקבלי החלטות ואנשי טכנולוגייה. מערכות החברה נבנו כך שהן פשוטות להפעלה ומשמשות הן את מקבלי ההחלטות בארגון והן את הציבור הרחב.

טכנולוגיית הפתרון והפיתוחים הטכנולוגיים של אינטרטאון מבוססים על מוצרי המדף המתקדמים ביותר של חברת esri העולמית, המיוצגת בארץ על ידי חברת סיסטמטיקס . בנוסף, הפיתוח מתבסס על ידע רחב ונסיון עשיר של אינטרטאון באיפיון, בהקמה, בהפעלה ובתחזוקה של מערכות מידע מרחביות.

המערכות שפיתחה אינטרטאון משתמשות בנתונים הגיאוגרפיים והלא גיאוגרפיים האגורים במחלקות השונות ובאגפים השונים בארגון, ומאפשרות ביצוע חיתוך, תשאול וניתוח של נתונים מרחביים תוך כדי הצגת הנתונים על גבי מפה באופן ידידותי ונוח לכל משתמש.

אינטרטאון מפתחת בסביבת פיתוח מתקדמת המאפשרת את הצגת הממשק בכל מכשיר- מחשב, טלפון וטאבלט. עובדה זו מגבירה את זמינות המערכת לכלל בעלי העניין.

 

מתודולגיה

שיטת העבודה של אינטרטאון מבוססת על עיקרון פארטו. אנו עושים את מירב המאמצים לתת מענה לנקודות הכואבות ביותר בארגון במינימום זמן ודרך פרויקטים נקודתיים. עם הלמידה שלנו של הארגון, אנו מסוגלים להציע פתרונות נוספים ולהעמיק בפתרונות הראשוניים. ניתן לתאר את פעילות החברה באופן הבא:

 

חברת אינטרטאון בנתה מומחיות בשוק ה-GIS המוניציפאלי במהלך השנים האחרונות, ואנו מאמינים ביצירת פתרון GIS כולל עבור רשויות מקומיות בשלבים מדורגים. ניתן לתאר את כלל התהליך דרך התרשים הבא:

 
© 2018 כל הזכויות שמורות לאינטרטאון
סלקטד שיווק אינטרנטיסלקטד שיווק אינטרנטיהלוואה לסגירת המינוס