אינטרטאון - מערכות gis‏ וסקרים גאוגרפיים לרשות המקומית
שירותי GIS

GIS לועדות לבניין עיר לקראת יישום הרפורמה 2016

חברת אינטרטאון בע"מ מציעה לכם את שירותיה ליישום כללי ה"רפורמה" בועדה לתיכנון ובניה, כמו גם מערכת מידע גיאוגרפית "מוניציפאלית" לרשות המקומית.

ברשותנו הידע ושיטות עבודה מוכחות לביצוע תהליך ההסבה, המיחשוב, ההטמעה ומתן השירות וההדרכה.

תהליך המיחשוב הנדרש ברפורמה, מתבסס בעיקר על טכנולוגית GIS.

ה"יעד" הוא הכנת "שכבת קומפילציה גרפית" ממוחשבת של ייעודי הקרקע המותאמת לכל "חלקה בגוש" (הקאדסטר של תחום שיפוט הועדה). במקביל נעשית עבודת "ניתוח תקנונים ואיגודם ל"דף המידע תיכנוני" אשר יתייחס לכל חלקה בגוש או לכל חלקה בתב"ע.

תהליך העבודה שמבצעת חברת אינטרטאון בע"מ עד לדף מרוכז עם מידע תיכנוני לאחר קומפילציה:

  • קליטה אלפא נומרית פירושה "פירוק תקנונים" בכל תב"ע וחילוץ זכויות הבנייה תוך שימת לב ליחס בין תכניות.
  • קליטה גרפית אשר פירושה דיגיטציה/מיחשוב מקצועי של גבולות המגרשים בתב"עות שנעשו לאורך שנים רבות, וסטנדרטיזציה של תצוגת התב"עות בין אלו שנעשו בעבר (ידניות) לבין התב"עות החדשות הממוחשבות מטבען. כל גבולות המגרשים מותאמים אל שכבת הקדאסטר (גושים וחלקות ממפ"י) - הכל בטכנולוגית GIS מתקדמת מבוססת HTML5.

מנגנון קליטת הנתונים מוטמע במערכת ניהול אחת שבחזיתה שכבות מידע גרפי (GIS). מכאן נישלפים כל נתוני התוכניות, התקנונים, הקומפילציות. ברקע ניתן לראות שכבות כגון: צילומי אויר או מיפוי טופוגרפי מכל סוג שמתאים.

הייחוד של אינטרטאון בפתרון מבוסס מערכת GIS הוא ה - CITYVIEW, כיוון שהוא בעל ממשקים למערכות ניהול ועדה ושאר המערכות ברשות, ובכך מאפשר סינרגיה ארגונית בתהליכי העבודה ואספקת המידע.

מערכת גאוגרפית חכמה זו, מאפשרת הצגת מידע מעבר לייעודי קרקע. מידע זה קשור למחלקות השונות - נתוני תשתיות, ארנונה, נכסים, תחבורה ועוד. ניתן להתחבר אל מערכות גרפיות של חברות אחרות ולהציג את השכבות בחיתוך כללי. זוהי אופציה מבחינתכם למימוש בהתקשרות עימנו.

בנוסף, ברשותנו תשתית IT לאירוח ("ענן"), כולל הרשאה מטעם חברת ESRI למתן שירותי GIS לכל לקוח בניפרד, כולל אבטחה מתקדמת. זה חיסכון ענק לרשות מקומית ומונע רכש תוכנ/ות, שרתים, קווי תקשורת ואמצעי הגנה.

נשמח להוות חלק מהמאמץ שלכם הדרוש ליישום הרפורמה בפרט ובמתן השירות לציבור בטכנולוגית GIS  בכלל.

לקביעת פגישת הכרות והצגת המערכת: 03-6132012

 

© 2024 כל הזכויות שמורות לאינטרטאון
Powered by Selectedסלקטד שיווק אינטרנטי